To były bardzo emocjonujące występy

poniedziałek, 18 czerwiec 2018 15:49 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Młodzi aktorzy, którzy wystąpili 15 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Malczycach wstrząsnęli publicznością, której towarzyszył zachwyt, przerażenie, a także łzy... A to  wszystko za sprawą niecodziennego przedstawienia.

 

Między innymi etiuda teatralno - taneczna pt. "Sąd" znalazła się w programie zakończenia zajęć tanecznych grup BLACK i KOLOR oraz grupy teatralnej CREATIVE, prowadzonych przez p. Magdalenę Jankowską.

Występy dzieci oglądał także wójt Piotr Frankowski. 

(gok/kb) fot. GOK Malczyce

FB IMG 1529326138663

FB IMG 1529326141273

FB IMG 1529326143843

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 02:55

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież