"To na te łzy radości czekam cały rok"... Finał Szlachetnej Paczki

niedziela, 09 grudzień 2018 21:47 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przez dwa dni w Gminnym Ośrodku Kultury w Malczycach odbywał się powiatowy finał kolejnej edycji Szlachetnej Paczki.

- Wszystkie rodziny zakwalifikowane do pomocy w powiecie średzkim, otrzymały ją od swoich darczyńców, za co jesteśmy bardzo wdzięczni - informuje Karolina, lider zespołu Szlachetnej Paczki.

W paczkach znalazło się to, czego rodziny najbardziej potrzebowały, sprzęt elektroniczny, środki czystości, produkty spożywcze, zabawki, ubrania i wiele innych potrzebnych rzeczy.

Jak opowiadają nam wolontariuszki, wrażenia kiedy paczki trafiają do rodzin są nie do opisania.

- To na te łzy radości czekam cały rok. Ten widok mobilizuje mnie do pomocy w kolejnych latach – wyjaśnia Karolina.

Wszyscy wolontariusze serdecznie dziękują restauracjom AL LAGO i ARIZONA, które zadbały o nich i wykazały się ogromną pomocą przywożąc im pyszne posiłki, dziękują również Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Malczycach, który udostępnił im pomieszczenie oraz dzieciom z przedszkola, które zrobiły piękne kartki z podziękowaniami dla darczyńców.

- Serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom oraz darczyńcom, bo bez nich kolejna edycja Szlachetnej Paczki by się nadzwyczajnej w świecie nie udała  – ze łzami w oczach dziękuje Karolina...

(kb) / fot. kb

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież