To oznakowanie "oślepia" kierowców!

czwartek, 06 wrzesień 2018 12:35 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Witam serdecznie. Chcę zwrócić waszą uwagę na nowe znaki na drodze Rakoszyce-Kulin-Cesarzowice.

Zdecydowanie zbyt mocno odbijają światło. Do tego stopnia, że oślepia to kierowcę.

Jadąc w nocy na drogowych światłach czuję się jakby ktoś mi "dał długimi" po oczach.

Wszyscy znani mi kierowcy narzekają na nowe oznakowanie.

Czytelnik

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Dario
Jak masz dobrze ustawione światła to nic nie oślepia! Te oznakowanie spełnia wszelkie normy i nie ma prawa oślepiać zresztą testy pewnie wykonano. Jeszcze raz sprawdź światła lub ewentualnie żarówki.
2018-09-12 22:58 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Heniek
Najpierw zróbcie porządek z autami a zwłaszcza reflektorami a nie narzekacie na coś co jest wykonane i postawione zgodnie z przepisami. Nieraz w nocy widać jak na dłoni kto ma wyregulowane reflektory a które auta mają zeza.
2018-09-10 11:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Marcin
Się troszkę zakurzą, wyblakną i za parę lat nie będzie ich widać wcale ;-)
A w Captcha musiałem kliknąć z milion razy...
2018-09-07 00:32 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 Jarek
Kierowca chyba kopił te żarówki w bezdomce widać ze badziewie żarówki zabrać mu dowód powinni
2018-09-06 14:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 mechanik
Proponuje sobie ustawić reflektory, niektóre auta nie miały regulacji od nowości. A po drugie ciekawe czy żarówki w pojeździe mają homologację. Jeśli są to chińskie "ksenony-zenony" albo ultrahiper mocne ledy bez atestów to właśnie potem tworzą się takie tematy.

Znak drogowe niczym się nie różnią, muszą spełniać normy nazwijmy to "odblaskowości" w Polsce jest tylko kilka producentów znaków drogowych i napewno są dobrze wykonane i zamontowane
2018-09-06 14:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Stefan
I tutaj prawdopodobnie tkwi sedno sprawy. Ludzie zamontują jakieś badziewne pseudo żarówki lub ledy i potem mają problem. Kolejna sprawa to brak regulacji świateł. Nieraz na drodze spotkałem takich orłów z rozbieganymi światłami.
2018-09-07 18:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież