Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Wilkszyna

wtorek, 20 listopad 2018 14:36
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj po południu, w stawie w Wilkszynie, znaleziono ciało poszukiwanego od tygodnia 56-letniego mężczyzny.

- Zgłaszająca osoba powiadomiła policję, że na powierzchni wody unosi się najprawdopodobniej ludzkie ciało - mówi asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. - Okazało się, że był to poszukiwany  mieszkaniec Wilkszyna - dodaje policjantka.

Na miejscu, prócz policji, działania prowadziła straż pożarna, która wydobyła ciało ze stawu, a także prokurator, który skierował zwłoki mężczyzny do Zakładu Medycyny Sądowej.

- Wstępne ustalenia nie stwierdzają działania osób trzech. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności zdarzenia - poinformowała nas rzeczniczka policji.

(red) fot. policja

Komentarze  

Permalink +9 Marcin
Najlepsze jest to że rodzina zgłaszając zaginięcie kilka dni temu proponowala policji przeszukanie stawu to otrzymali odp: "po co po 5-ciu dniach samo wpłynie" a straż po dotarciu na miejsce nie miała pontonu. Dobrze że jeden z mieszkańców Wilkszyna posiadał takowy sprzęt. Po wyłowieniu z wody ciało leżało na brzegu niczym nie na kryte długi czas, pilnowane przez chyba policję (nieoznakowany samochód) do przyjazdu prokuratora.
2018-11-21 08:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież