Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Wilkszyna

wtorek, 20 listopad 2018 14:36 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj po południu, w stawie w Wilkszynie, znaleziono ciało poszukiwanego od tygodnia 56-letniego mężczyzny.

- Zgłaszająca osoba powiadomiła policję, że na powierzchni wody unosi się najprawdopodobniej ludzkie ciało - mówi asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. - Okazało się, że był to poszukiwany  mieszkaniec Wilkszyna - dodaje policjantka.

Na miejscu, prócz policji, działania prowadziła straż pożarna, która wydobyła ciało ze stawu, a także prokurator, który skierował zwłoki mężczyzny do Zakładu Medycyny Sądowej.

- Wstępne ustalenia nie stwierdzają działania osób trzech. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności zdarzenia - poinformowała nas rzeczniczka policji.

(red) fot. policja

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Najlepsze jest to że rodzina zgłaszając zaginięcie kilka dni temu proponowala policji przeszukanie stawu to otrzymali odp: "po co po 5-ciu dniach samo wpłynie" a straż po dotarciu na miejsce nie miała pontonu. Dobrze że jeden z mieszkańców Wilkszyna posiadał takowy sprzęt. Po wyłowieniu z wody ciało leżało na brzegu niczym nie na kryte długi czas, pilnowane przez chyba policję (nieoznakowany samochód) do przyjazdu prokuratora.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację