Trwa kolędowanie w muzealnym Zaułku Bożonarodzeniowym

piątek, 04 styczeń 2019 16:00 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dziś na dziedzińcu Muzeum Regionalnego w Środzie Śląskiej trwa wspólne kolędowanie, które rozpoczęły przedszkolaki.

Do odśpiewania świątecznych pieśni dołączyli także podopieczni Stowarzyszenia „Ostoja”. Swoim występem zachwycała jak zawsze Angelika Dominiak, której fantastyczny głos zachęcał przechodniów do wejścia na dziedziniec muzeum.

Na małych „kolędników” czekał słodki poczęstunek. Ale jest coś i dla starszych. W muzealnym zaułku jest możliwość skosztowania gorącego kapuśniaku oraz upieczenia kiełbasek nad ogniem.

Okazja do zaśpiewania kolęd potrwa do godziny 18:00, a jak informuje dyrektor dr Grzegorz Borowski: mury muzeum odwiedzą także inni wykonawcy, m.in. Paweł Wenderski.

Zapraszamy!

(kb) / fot. kb

Komentarze  

Permalink 0 Ewunia
pięknie było bardzo dobry pomysł - barwa dla muzeum tak trzeba promowa palcówkę!!!
2019-01-05 19:02 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież