Trwa świąteczna zbiórka dla schroniska dla zwierząt

czwartek, 20 grudzień 2018 10:33 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Burmistrz Środy Śląskiej, wraz z radnymi ze Stowarzyszenia Razem dla Ziemi Średzkiej, organizują zbiórkę świąteczną dla schroniska dla zwierząt w Świdnicy.

Osoby chętne do przekazania darów w postaci karmy dla kotów (szczególnie) oraz psów, koców, ręczników, pościeli, zabawek itp. (mogą być używane), proszone są o dostarczanie ich na halę Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej przy ul. 1-go Maja 4, do piątku 21.12.2018 r. Możliwy jest także odbiór osobisty - kontakt pod nr tel. 601 560 766.

Za wszelką pomoc, wraz z opiekunami zwierzaków, serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy / fot. schroniskoswidnica.pl

Ostatnio zmieniany czwartek, 20 grudzień 2018 10:43

Komentarze  

Permalink -2 Kamila
Dobrze, że dostałam smsa od Pani Magdaleny (...), że taka zbiórka jest i można się dołączyć i zaniosłam potrzebne rzeczy dla zwierzaków. Co z was za redakcja !!!! Cholera jasna !!! Dzień przed końcem zbiórki informacja !!!! ŻAŁOSNA GAZETA !!!
2018-12-21 22:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Odpowiadamy
O terminie akcji w tak krótkim czasie przed jej zakończeniem, poinformował nas organizator.
2018-12-22 10:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 aga
Kurczę, nie ma to jak poinformować o zbiórce na dzień przed jej zakończeniem
2018-12-21 20:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież