Trwają dni warcabowe w Banku Zachodnim

wtorek, 17 lipiec 2018 11:44 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj się rozpoczęły, dziś zakończą Dni Warcabowe w Banku Zachodnim w Środzie Śląskiej.

 

- Jest to niezwykły turniej, ponieważ biorą w nim udział osoby w każdym wieku, w pełni zdrowe i niepełnosprawne (niedowidzące i niewidome). W okresie wakacji jest to bardzo duża atrakcja dla dzieci. Odwiedzający nasz bank klienci są pod wrażeniem tej inicjatywy - poinformował nas Dariusz Antoszczyszyn, dyrektor Oddziału Banku Zachodniego w Środzie Śl.

(red) fot. da

20180716 113343

20180716 120118

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 17 lipiec 2018 12:01

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież