Trwają Mistrzostwa Radnych (transmisja na żywo)

sobota, 10 marzec 2018 14:36 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sali sportowej SP nr 3 w Środzie Śląskiej dolnośląscy radni (w tym reprezentacja powiatu średzkiego) walczą o tytuł Mistrza Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej.

 

Imprezie patronuje Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski i o jego puchar walczą radni. Nasz powiat zaplanował wystawić dwie reprezentacje (pod kierownictwem burmistrza Adama Rucińskiego oraz radnego z Malczyc Stefana Grycza), jest więc szansa na wysoki wynik. Być może lepszy niż II miejsce wywalczone w 2012 roku.

– Dzięki partnerom, dobrej organizacji i miłej atmosferze, nasz turniej jest znany i lubiany. Są drużyny, np. Oleśnica, które ze wszystkich imprez sportowych organizowanych w regionie wybierają nasz turniej – mówi starosta powiatu Sebastian Burdzy.

 

Transmisję przygotowali: Dariusz Dziadosz, Bogdan Sziwa i Wiktor Kalita.

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 22:07

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież