×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

Trwają poszukiwania 53-letniego mężczyzny

sobota, 05 maj 2018 21:02 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nadal trwają poszukiwania 53-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Malczyce, który wyszedł wczoraj w nocy z domu i do tej pory nie wrócił. Jego rower znaleziono nad brzegiem rzeki.

 

- 53-letni mężczyzna wyszedł wczoraj z domu. Kiedy nie wrócił żona zawiadomiła Komendę Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Poszukiwania prowadzone były do dzisiaj, do godziny 4 nad ranem – informuje na temat poszukiwań st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Do poszukiwań mężczyzny poza funkcjonariuszami policji zaangażowano również zastępy straży pożarnej.

- Początkowo w działania zaangażowane były zastępy ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Malczyce: OSP Rusko, OSP Wilczków, OSP Malczyce i OSP Chomiąża – informuje st. sekc. Adam Krzyżanowski, dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej. - Na miejsce zadysponowano również Specjalną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Legnicy. Z czasem do poszukiwań zadysponowano również zastępy ze Środy Śląskiej, Brodna i OSP Lubiąż z płaskodenną łódką – dodaje strażak.

Nad brzegiem rzeki znaleziono rower mężczyzny. Przystąpiono do przeszukiwania dna rzeki. Jednak bez rezultatów.

- Dzisiaj o godzinie 8 rano poszukiwania mężczyzny zostały wznowione. Nadal przeszukiwana jest rzeka Odra na terenie gminy Malczyce. Na razie bez rezultatu – wyjaśnia policjantka.

(red), Fot. OSP Brodno

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 20:50

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież