Trwają poszukiwania DAWIDA WOŹNIAKA!

sobota, 17 marzec 2018 18:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bliscy zaginionego proszą o pomoc w odnalezieniu Dawida. Ktokolwiek widział 19-letniego studenta z Wrocławia lub posiada jakiekolwiek informacje proszony jest o pilny kontakt.

 

Dawid Woźniak pochodzi z Wilkowa koło Złotoryi. Studiuje i mieszka w akademiku we Wrocławiu, gdzie zaginął. Wyszedł od znajomych we wtorek, 6 marca, ok. 19.00, ale do akademika nigdy nie dotarł. Nie ma z nim też żadnego kontaktu.

6 marca Dawid wyszedł od znajomych ok. godz. 19 i od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Ostatni raz był widziany na ul. Kazimierza Wielkiego.

Był ubrany w czarny płaszcz, nosi czerwono-czarne okulary, czerwony szalik, żółte trapery. Ma ok. 175 cm wzrostu, waży ok. 75 kg.

KONTAKT pod nr tel.: 503 450 266 / 504 350 416. Można też zadzwonić na telefon alarmowy 997 lub 112.

(ml)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 21:56

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież