Trzy auta zderzyły się na obwodnicy Miękini. Są poszkodowani

czwartek, 20 grudzień 2018 18:43 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dziś, o godzinie 10:17, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej został zawiadomiony o wypadku na skrzyżowaniu obwodnicy Miękini z drogami powiatowymi - ul. Mrozowską oraz ul. Dolnobrzeską.

Prawdopodobnie poprzez wymuszenie pierwszeństwa doszło do zderzenia trzech pojazdów marki Fiat Ducato, Opel Corsa, Daewoo Matiz. Poszkodowana została jedna osoba, która znajdowała się w pojeździe.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu poszkodowanej osoby z pojazdu, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej osobie, którą przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. W akcji brały udział  4 zastępy - JRG Środa Śląska, JRG Wrocław, OSP Miękinia oraz OSP Lutynia. Starty oszacowano na 15 tys. zł – wyjaśnia dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne, czytelnik

Ostatnio zmieniany czwartek, 20 grudzień 2018 18:58

Komentarze  

Permalink +2 Piotr
I dziś przed 14 znów kolejny dzwon i to konkret (skoda i bus ) Skoda bez przodu a bus roztrzaskany w rowie. A zarządca drogi nadal ma w [oooops] to wszystko
2018-12-21 15:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież