Uczniowie z PZSP nr 2 wyjechali do Portugalii i Włoch

niedziela, 30 wrzesień 2018 12:22
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczniowie z Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej, wyjechali na zagraniczne praktyki do Portugalii i Włoch.  

- Ponownie uczniowie naszej szkoły mają okazję uczestniczyć we wspaniałej przygodzie - zagranicznych praktykach zawodowych połączonych ze zwiedzaniem przepięknych miejsc – informują przedstawiciele PZSP nr 2 im. Wicentego Witosa.

W piątkowy wieczór pierwsza 16-osobowa grupa wyruszyła do Portugalii.

- Najpierw autokarem przejechali do Pragi, a stamtąd samolotem do Lizbony, by w efekcie dotrzeć do miejsca docelowego - historycznego miasteczka Evora. Druga, tak samo liczna ekipa, wyruszyła w sobotę autokarem poprzez Niemcy, Austrię - wprost do Włoch. Ich celem podróży jest znane nam z ubiegłego roku Forli - podkreślają.

W tych dwóch państwach przez najbliższy miesiąc będą rozlokowani w różnych firmach, porównają warunki pracy w zawodach informatycznych, gastronomicznych, mechatronicznych... ale zapewne także odwiedzą Lizbonę, Bolonię, Wenecję...

- Wkrótce przekażemy kolejne wieści z Portugalii i Włoch! – zapowiadają.

(rol) fot. pzsp

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież