Ukradł telefon 77-letniej kobiecie

piątek, 16 marzec 2018 09:52
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W poniedziałek, 13 marca, średcy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który miał przy sobie skradziony telefon. Mężczyzna miał przy sobie środki odurzające.

 

Do zatrzymania doszło 13 marca na terenie Środy Śląskiej policjanci zatrzymali do kobntroli 38-latka. Jak się okazało nie posiadający stałego zamieszkania mężczyzna miał przy sobie telefon komórkowy. Po sprawdzeniu urządzenia w systemie policyjnym ustalono, że telefon został skradziony wcześniej 77-letniej kobiecie.

Przy mężczyznie ujawniono ponadto susz w postaci marihuany. W związku z popełnionymi czynami trafił do policyjnego aresztu. 38-latkowi postawiono zarzut przestępstwa paserstwa i posiadania środków odurzających.

(red), Fot. policja

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 22:32

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież