Uroczystość z okazji 100-lecia Niepodległości w Kostomłotach

poniedziałek, 05 listopad 2018 13:08
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przewodniczący Rady Gminy Kostomłoty oraz wójt gminy Kostomłoty zapraszają na uroczystość z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, która odbędzie się 11 listopada br.

Program:

O godzinie 11:45 zbiórka w Gminnym Ośrodku Kultury w Kostomłotach.

O godzinie 12:00 przejście do kościoła parafialnego w Kostomłotach. Po mszy odbędzie się przemarsz na cmentarz i złożenie kwiatów pod pomnikiem. Następnie w sali kinowej odbędzie się  program okolicznościowy przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Kostomłotach.

W imieniu organizatorów zapraszamy mieszkańców gminy do udziału.

(kb) / fot. Gmina Kostomłoty

AF 11 lis

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież