Urzędnicy na rowerach!

piątek, 21 wrzesień 2018 16:19
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzisiaj pracownicy Urzędu Gminy Udanin na zakończenie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu uczcili jutrzejszy Dzień bez Samochodu (22 września) i do pracy wybrali się na… rowerach!

Dzień bez Samochodu 2018 obchodzony jest w całej Polsce. Idea "święta" nawiązuje do tego, by zostawić samochód w domu i korzystać z alternatywnych środków transportu, które są bardziej przyjazne dla środowiska. W związku z tym część urzędników wybrała rowery, natomiast większość przyszła do pracy po prostu pieszo.

Do Urzędu Gminy warto przyjeżdżać rowerem, ponieważ ostatnio został zamocowano nowy stojak , gdzie można odstawić swój pojazd i załatwić sprawy w urzędzie. Również przy bud. gminnym nr 86 b takie stojaki zostały zamontowane z myślą o rowerzystach. Zachęcamy by połączyć przyjemne z pożytecznym i przesiąść się z auta na rower, szczególnie przy krótkich dystansach.

W związku z przystąpieniem Gminy Udanin do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2018 informujemy, że w dniu dzisiejszym nastąpiło symboliczne zamknięcie drogi przy cmentarzu w Udaninie.

(gu) fot. ug

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +2 Mieszkaniec
Pajacowanie. Ścieżkę rowerową zrobiła wójt przez 12 lat? Chociaz jedną ?Polniaki kamienistym dziadostwem wysyłane i tyle.
2018-09-21 19:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 cyklista
fajnie by było przez cały sezon wiosenno - letni a nie tylko 1 dzień w roku
2018-09-21 17:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 ja
Cytuję cyklista:
fajnie by było przez cały sezon wiosenno - letni a nie tylko 1 dzień w roku

A którędy mają jeździć jak nie ma ani jednej ścieżki na teranie gminy.
2018-09-26 16:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież