Urzędnicy na rowerach!

piątek, 21 wrzesień 2018 16:19 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzisiaj pracownicy Urzędu Gminy Udanin na zakończenie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu uczcili jutrzejszy Dzień bez Samochodu (22 września) i do pracy wybrali się na… rowerach!

Dzień bez Samochodu 2018 obchodzony jest w całej Polsce. Idea "święta" nawiązuje do tego, by zostawić samochód w domu i korzystać z alternatywnych środków transportu, które są bardziej przyjazne dla środowiska. W związku z tym część urzędników wybrała rowery, natomiast większość przyszła do pracy po prostu pieszo.

Do Urzędu Gminy warto przyjeżdżać rowerem, ponieważ ostatnio został zamocowano nowy stojak , gdzie można odstawić swój pojazd i załatwić sprawy w urzędzie. Również przy bud. gminnym nr 86 b takie stojaki zostały zamontowane z myślą o rowerzystach. Zachęcamy by połączyć przyjemne z pożytecznym i przesiąść się z auta na rower, szczególnie przy krótkich dystansach.

W związku z przystąpieniem Gminy Udanin do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2018 informujemy, że w dniu dzisiejszym nastąpiło symboliczne zamknięcie drogi przy cmentarzu w Udaninie.

(gu) fot. ug

Proponowane artykuły:

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Pajacowanie. Ścieżkę rowerową zrobiła wójt przez 12 lat? Chociaz jedną ?Polniaki kamienistym dziadostwem wysyłane i tyle.

This comment was minimized by the moderator on the site

fajnie by było przez cały sezon wiosenno - letni a nie tylko 1 dzień w roku

This comment was minimized by the moderator on the site

Posted by cyklista:

fajnie by było przez cały sezon wiosenno - letni a nie tylko 1 dzień w roku
<br />A którędy mają jeździć jak nie ma ani jednej ścieżki na teranie gminy.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację