Utrudnienia kolejowe na trasie Wrocław - Legnica

niedziela, 06 maj 2018 13:32 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku z prowadzonym od kilku miesięcy montażem tunelu pod nasypem kolejowym w Miękini, 7 maja br. (poniedziałek) wystąpią utrudnienia w kursowaniu pociągów.

 

Dotychczas pasażerowie nie musieli borykać się z żadnymi trudnościami, ponieważ prace były prowadzone bez zatrzymywania ruchu kolejowego, a jedyną odczuwalną zmianą było zmniejszenie prędkości pociągu podczas przejeżdżania nad nasypem.

Zgodnie z informacjami pracowników Kolei Dolnośląskich w najbliższym czasie sytuacja może się zmienić, niestety na niekorzyść pasażerów.

W najbliższym czasie zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów linii D1, D10 i D99.

Zmienione rozkłady jazdy:

(ml) fot. Koleje Dolnośląskie

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 20:51

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież