Uwaga, burze z gradem na naszym terenie!

czwartek, 21 czerwiec 2018 15:42 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Regionalny System Ostrzegania informuje, że dziś w naszym powiecie mogą wystąpić gwałtowne burze z ulewnym deszczem, a nawet miejscami opadami gradu.

 

- Miejscami prognozuje się burze z opadami deszczu od 10 mm do 25 mm oraz porywami do 80km/h. Lokalnie możliwy grad. Porywy wiatru do 80km/h mogą występować również poza burzami, przy przechodzeniu chłodnego frontu atmosferycznego późnym popołudniem. Komunikat jest ważny od 21.06.18 8:30 do 21.06.18 20:00- Informuje RSO - czytamy w komunikacie.

Apelujemy o ostrożność, nie wychodzenie z domów, jeśli nie ma takiej potrzeby podczas burzy oraz bezpieczną jazdę podczas występowania gwałtownych zjawisk atmosferycznych.

(ws) fot. px

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 22 czerwiec 2018 00:02

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież