UWAGA! Nowe rozkłady Średzkiej Komunikacji Publicznej

piątek, 21 grudzień 2018 15:22 Dział: Średzka Komunikacja Publiczna
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Ostatnio zmieniany piątek, 21 grudzień 2018 15:46

Komentarze  

Permalink +2 Troll
Spoko, ale ja z innej beczki - @redakcjo dlaczego możliwość dodania komentarzy pod niektórymi "artykułami" jest zablokowana? Np. odnośnie wojny o krzesełko burmistrza? Gdzie mam się wypowiadać?
2018-12-27 20:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Admin
Materiały płatne, na życzenie klientów, są pozbawione możliwości komentowania. Nie jest to nic nadzwyczajnego. W innej prasie również takie teksty mają zablokowane komentarze. Pozdrawiamy!
2018-12-27 20:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 kierowca
to pojechali...
2018-12-21 18:24 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież