Uwaga! Przerwa w dostawie wody

środa, 12 wrzesień 2018 11:55 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 12 wrzesień 2018 11:56

Komentarze  

Permalink 0 Damian
Czy mi się się zdaje czy ostatnio coś dużo tych awarii? Jak nie woda to jakieś roboty przy sieci energetycznej. Coś chyba zaniedbany mamy ten temat że tak nagle wszystko siada.
2018-09-12 21:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Grzesiek
No to bez wody niektórzy się pomęczą dzisiaj. Coś ostatnio często te awarie i remonty jak nie sieć wodociągowa to energetyczna. Oby szybko to opanowali.
2018-09-12 15:14 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Waldek
Czy ktoś mi wyjaśni co się dzieje z mediami jak woda czy prąd? Mamy jakiś generalny remont robiony etapami? Co kilka dni wyłączają i włączają.
2018-09-12 14:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież