Uwaga! Przerwy w dostawie wody 6 listopada

piątek, 02 listopad 2018 15:41
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej informuje, że z powodu prac modernizacyjnych sieci wodociągowej

6 listopada 2018 r., od godziny 8.00 do godziny 16.00 może nastąpić przerwa w dostawie wody w miejscowościach Bukówek, Wrocisławice oraz Pęczków.

Za utrudnienia związane z poborem wody w/w terminie przepraszamy

Średzka Woda

Komentarze  

Permalink +1 xyz
no dzięki ze nie na ostatnią chwile
2018-11-02 15:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież