UWAGA! Zmiana rozkładu jazdy

piątek, 31 sierpień 2018 11:49 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po wakacyjnej przerwie od 3 września obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy na trasie Środa Śląska-Miękinia-Środa Śląska.

Obecnie połączenia są obsługiwane przez firmę Usługi Transportowo-Osobowe „KRUK” Szymon Kruk.

(gm) fot. zdj. ilustracyjne

Pliki do pobrania:

Nowy rozkład jazdy  (PDF)

Komentarze  

Permalink +2 obserwator
troche tego nie rozumiem Kruk zmienia rozkład jazdy i bedzie jezdził takim samym rozkładem jazdy jaki jest w BIP Miękinia do którego jest przetarg i oferty można składać do 5 września? więc przetarg jest ustawiony? i rozpisany pod tą firme?
2018-08-31 12:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Fidel
Wiesz jak jest w państwie polskim. Na układy nie ma rady bo co wybory ludzie wybierają tak jakby nie widzieli co się wyrabia w regonie. Później płacz że jest jak jest.
2018-09-01 23:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież