"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Uzbrojenie terenów inwestycyjnych w toku

piątek, 07 grudzień 2018 12:47
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa realizacja projektu dofinansowanego ze środków unijnych, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Obejmuje on budowę sieci kanalizacyjnej, wodociągowej i teletechnicznej oraz budowę dróg wewnętrznych w stale rozrastającej się strefie aktywności gospodarczej w obrębie miejscowości Źródła, Błonie i Miękinia. W efekcie, na kolejnych inwestorów czekać będzie 14 ha terenów inwestycyjnych.

Dotychczas w ramach zadania największy postęp prac odnotować można przy budowie dróg wewnętrznych w obrębie Miękinia i Błonie, gdzie wykonano sieć wodociągową, kanalizację sanitarną, instalacje teletechniczne i elektryczne pod oświetlenie drogowe oraz rozpoczęto prace bitumiczne.

Na ulicy Maszynowej wykonano wodociąg, kanalizację sanitarną, podbudowę pod nawierzchnię i rozpoczęto prace bitumiczne. Najmniej zaawansowane są prace na ul. Piaskowej, gdzie dotychczas wykonano wodociąg i rozpoczęto prace związane z rozbudową kanalizacji sanitarnej oraz oświetlenia drogowego.

(gm)

fe prxdsxue effrxpoziomxp

Komentarze  

Permalink +5 Yogi
A nasz piewca i orator czym się pochwali?! Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie przenieść siedzibę gminy Śr.Śl. do Miękini .
2018-12-07 13:22 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 nela
:lol: i to się chwali kolejne miejsce dla inwestorów wspaniale jeszcze tylko odpowiednia promocja i pojdzie jak z platka gratulacje wójcie
2018-12-07 12:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież