W Chomiąży spaliło się pomieszczenie gospodarcze

wtorek, 01 styczeń 2019 19:53 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dziś, chwilę po północy, strażacy z naszego powiatu zostali zadysponowani do pożaru. Jak się okazało na miejscu paliła się szopa przylegająca do stodoły.

- 1 stycznia 2019 roku o godz. 0:22 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Chomiąża. Do zdarzenia udaliśmy się zastępem GBA 2,4/21,0/4,5 – KAMAZ 43502 - informują strażacy z OSP Malczyce.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie przyczyną pożaru były najprawdopodobniej fajerwerki.

Więcej informacji wkrótce.

(kb) / fot. OSP Malczyce

received 363205121078898

Ostatnio zmieniany wtorek, 01 styczeń 2019 20:30

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież