W Kostomłotach znaleziono zwłoki kobiety

piątek, 07 wrzesień 2018 13:22 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej 5 września otrzymał zgłoszenie o zwłokach znalezionych w miejscowości Kostomłoty przy ul. Wrocławskiej.

- Na miejsce wysłano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Stwierdzono zgon 60–latki. Po wykonaniu czynności na miejscu zdarzenia policjanci nie stwierdzili działania osób trzecich. Prokurator skierował ciało mieszkanki powiatu średzkiego na sekcję zwłok – informuje rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) fot. policja / zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink +1 Gracjan
Co to się dzieje ostatnio w regionie że tyle mamy prób samobójczych. Rozumiem że w jesienne wieczory można popaść w apatię i depresję ale latem zwłaszcza takim jak obecnie?!
2018-09-07 17:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 zdziwiona
ale w tej informacji nic o próbie samobójczej nie ma
2018-09-08 10:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 K2-7500
Bo tu nie było samobójstwa, tylko zgon, babka dużo piła.
2018-09-10 10:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Wiktor
No też właśnie widzę że ktoś się zagalopował w swoich domysłach. Ale tak czy siak wiadomość nie jest miła. Swoją drogą w wieku 60 lat nie umieramy.
2018-09-10 10:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież