W Lutyni poszukiwano siedmiolatka

sobota, 03 marzec 2018 20:26 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania siedmiolatka w Lutyni, który wyszedł na plac zabaw i nie wrócił do domu o wyznaczonej godzinie. W poszukiwaniach brało udział 28 strażaków, policjanci i pies tropiący.

O godzinie 15:40 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie o poszukiwaniach siedmiolatka w Lutyni.

- Na miejsce zadysponowano osiem zastępów straży pożarnej, m.in. z Lutyni, Miękini, Cesarzowic i Bukówka. Łącznie w poszukiwaniach wzięło udział 28 strażaków – wyjaśnia dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej.

Chłopiec wyszedł z domu na plac zabaw i nie wrócił o wyznaczonej porze. O zdarzeniu rodzice powiadomili komendę policji. Ogłoszono alarm całej jednostki. Powiadomiono również Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu celem ściągnięcia psa tropiącego i helikoptera.

Poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. Chłopca znaleziono w domu koleżanki. Działania zastępów straży pożarnej zakończyły się kilka minut po godzinie 17.

(red) Fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 marzec 2018 00:10

Komentarze  

Permalink 0 testy
werrrrrrrhtru5 u656u 56
2018-03-05 14:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież