W Malczycach badany jest stan powietrza

wtorek, 03 kwiecień 2018 16:05 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W środę (28 marca) przy budynku Urzędu Gminy Malczyce zamontowany został pyłomierz. Będzie on badał przez najbliższe dni jakoś powietrza.

- Dzięki współpracy wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego oraz Instytutu Rozwoju Terytorialnego – jednostki pomocniczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego i włączeniu się do akcji organizowanej przez Dolnośląskiego Alarmu Smogowego i Radio Wrocław w Malczycach zamontowano pyłomierz - informują pracownicy UG Malczyce.

- Jakość powietrza jest bardzo ważnym elementem naszego życia i warto przyczyniać się do poprawy jego stanu, tak abyśmy mieli pewność, że powietrze którym oddychamy nie szkodzi nam oraz naszym bliskim. Tym pomiarem wstępnie chcemy poznać stan naszego powietrza w Malczycach, aby w przyszłości podejmować decyzje wspierające ochronę środowiska i jego czystość – podsumowuje wójt Piotr Frankowski

Wyniki poznamy wkrótce.

(rol/gmal) fot. ug

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 03 kwiecień 2018 20:54

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież