W Malczycach wszyscy biegali - duzi i mali! (foto)

środa, 02 maj 2018 21:10 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Osoby ceniące sobie aktywne spędzanie wolnego czasu licznie przybyły w minioną niedzielę do Malczyc, by wziąć udział w czwartej już edycji "Biegaj z nami Malczycami".

 

29 kwietnia kilkaset osób w każdym wieku stawiło się na boisku przy szkole w Malcycach, by wypróbować swoich sił w odpowiadających im kategoriach. A było ich w tym roku także pięć: 300 m – Bieg Krasnala, 1200 m – Bieg Młodzieńczy, 2800 m – Bieg Rodzinny, 2800 m – Marsz Nordic Walking i na 5500 m – Bieg Główny, co warto nadmienić z profesjonalnym pomiarem czasu.

Biegi rozpoczęła wspólna rozgrzewka pod fachowym okiem Justyny Uran, a komentował je Sławomir Samiec-Talar, nauczyciel wychowania fizycznego.

Imprezie towarzyszyły dodatkowe atrakcje - trampoliny, dmuchańce, baseny z piłeczkami, pokazy, poczęstunek i przede wszystkim dobre humory oraz pogoda, jak na zmówienie.

Wyniki biegów dostępne są TUTAJ

(red) fot. ml, bsz, dd

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 03 maj 2018 23:18

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież