W marcu rusza powiatowy konkurs kulinarny

czwartek, 28 luty 2019 17:45 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Po raz kolejny w naszym powiecie odbędzie się konkurs kulinarny organizowany przez średzkie starostwo, który pozwala promować talenty, a także zdobyć nagrodę główną -1000 zł. 

- Pierwsze z czterech gotowań odbędzie się 30 marca i będzie mieć temat: danie z jajka na wielkanocny stół. Gotować mogą koła gospodyń, uczniowie klas gastronomicznych, a także grupy mieszkańców - wyjaśniają organizatorzy. - Więcej szczegółów już niedługo na stronie www.powiat-sredzki.pl, a teraz prosimy o pomysły na pozostałe trzy kulinarne spotkania. Nie mogą to być dania z tamtego roku czyli: pierogi, żurek, szarlotka, grill, danie z ziemniaka i naleśnik. Więc może zupa dyniowa? Lubicie?

Organizatorzy konkursu czekają na wasze propozycje i zapraszają do udziału!

(rol/rfp) / fot. wk

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Niezły pacjent nam się trafił:) Sądząc po komentarzu szpital rzeczywiście potrzebny od zaraz. Panie pacjencie znam jedna odpowiednią placówkę, która leczy ból .......py. W Lubiążu jest właściwy ZOL. Pozdrowienia

This comment was minimized by the moderator on the site

słuchaj ,nieśmieszny szyderco-jak będziesz mial ponad 60 lat i brak samochodu to może coś mądrzejszego napiszesz, niz te mierne wypociny...a ZOl w Lubiązu zostaw raczej w spokoju-wielu ludzom pomógł-oby tobie nie musiał...brrrrr........jaki głupawy twój komentarz.

This comment was minimized by the moderator on the site

a co tam jakiś szpital-grunt ,że będzie"CzKAwka"czyli centrum kultury alternatywnej i "paraolimpiady" w lepieniu pierogów..oraz vicestarosta "Anioł" ,jak w "Alternatywach 4"...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację