W Miękini rusza Liga Halowej Piłki Nożnej

środa, 21 listopad 2018 18:21 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

25 listopada o godzinie 14:40 w hali sportowej w Miękini odbędzie się oficjalne otwarcie rozgrywek w ramach Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Poprzedzi je pierwsza kolejka turnieju, która rozpocznie się o godzinie 12:00.

W imieniu organizatorów - wójta i UKS Gminy Miękinia serdecznie zapraszamy. Imprezę uświetni pokaz Dawida Pajora, profesjonalisty w trikach piłkarskich.

(red)

Harmonogram rozgrywek ligowych:

  1. kolejka – 25.11.18 – Hala Miękinia

12.40 – 13.20    -           Huragan Mrozów – Oldboy Miękinia

13.20 – 14.00    -           OSP Miękinia – Bogdaszowice

14.00 – 14.40    -           KS Tęcza – Piast Lutynia

14.40                 -          Oficjalne otwarcie

14.50                -         Pokaz Freestyle Football

15.00  – 15.40   -           FC Błonie – Automax Nieobliczalni

15.40  – 16.20   -           Bafana Czort – Zajezdnia Team

16.20 – 17.00    -           Sancho Panza – Wesołe Misie

17.00 – 17.40    -           ENTRACK – Młode Wilki

      Pauza: Michałki

  1. kolejka – 02.12.18 – Hala Miękinia

12.00 – 12.40    -           Oldboy Miękinia – Trans Dan

12.40 – 13.20    -           Piast Lutynia – Schumacher

13.20 – 14.00    -           Michałki – OSP Miękinia

14.00 – 14.40    -           KS Tęcza – Huragan Mrozów

14.40 – 15.20    -           Bafana Czort – Automax Nieobliczalni

15.20 – 16.00    -           Zajezdnia Team – Sancho Panza

16.00 – 16.40    -           Wesołe Misie – ENTRACK

16.40 – 17.20    -           Młode Wilki – FC Błonie

     Pauza: Bogdaszowice

  1. kolejka – 15.12.18 – Hala Miękinia

12.00 – 12.40    -           OSP Miękinia – KS Tęcza

12.40 – 13.20    -           Zajezdnia Team – Wesołe Misie

13.20 – 14.00    -           Trans Dan – Piast Lutynia

14.00 – 14.40    -           Bogdaszowice – Oldboy Miękinia

14.40 – 15.20    -           ENTRACK – Automax Nieobliczalni

15.20 – 16.00    -           Sancho Panza – FC Błonie

16.00 – 16.40    -           Bafana Czort – Młode Wilki

16.40 – 17.00    -           Schumacher – Michałki

     Pauza: Huragan Mrozów

  1. kolejka – 16.12.18 – Hala Miękinia

12.00 – 12.40    -           Piast Lutynia – Bogdaszowice

12.40 – 13.20    -           Michałki – Trans Dan

13.20 – 14.00    -           KS Tęcza – Schumacher

14.00 – 14.40    -           Huragan Mrozów – OSP Miękinia

14.40 – 15.20    -           Wesołe Misie -  Automax Nieobliczalni    

15.20 – 16.00    -           Młode Wilki – Zajezdnia Team

16.00 – 16.40    -           FC Błonie – Bafana Czort

16.40 – 17.20    -           ENTRACK – Sancho Panza

     Pauza: Oldboy Miękinia

  1. kolejka – 12.01.19 – Hala Lutynia

12.00 – 12.40    -           Schumacher – Huragan Mrozów

12.40 – 13.20    -           Trans Dan – KS Tęcza

13.20 – 14.00    -           Wesołe Misie – Młode Wilki

14.00 – 14.40    -           Oldboy Miękinia – Piast Lutynia

14.40 – 15.20    -           Sancho Panza – Automax Nieobliczalni

15.20 – 16.00    -           Bafana Czort – ENTRACK

16.00 – 16.40    -           Zajezdnia Team – FC Błonie

16.40 – 17.20    -           Bogdaszowice – Michałki

Pauza: OSP Miękinia

  1. kolejka – 13.01.19 – Hala Lutynia

12.00 – 12.40    -           Michałki – Oldboy Miękinia

12.40 – 13.20    -           KS Tęcza – Bogdaszowice

13.20 – 14.00    -           Huragan Mrozów – Trans Dan

14.00 – 14.40    -           OSP Miękinia – Schumacher

14.40 – 15.20    -           Młode Wilki – Automax Nieobliczalni

15.20 – 16.00    -           FC Błonie – Wesołe Misie

16.00 – 16.40    -           ENTRACK – Zajezdnia Team

16.40 – 17.20    -           Sancho Panza – Bafana Czort

     Pauza: Piast Lutynia

7-8. kolejka – 19.01.19 – Hala Miękinia  (II LIGA)

12.00 – 12.40    -           Schumacher – Oldboy Miękinia

12.40 – 13.20    -           Trans Dan – OSP Miękinia

13.20 – 14.00    -           Oldboy Miękinia – KS Tęcza

14.00 – 14.40    -           Bogdaszowice – Huragan Mrozów

14.40 – 15.20    -           Piast Lutynia – Michałki

15.20 – 16.00    -           Trans Dan – Bogdaszowice

16.00 – 16.40    -           OSP Miękinia – Piast Lutynia

16.40 – 17.20    -           Huragan Mrozów – Michałki

  1. kolejka – 20.01.19 – Hala Miękinia (II LIGA)

11.20 – 12.00    -           Schumacher – Trans Dan

12.00 – 12.40    -           Piast Lutynia – Huragan Mrozów

12.40 – 13.20    -           Oldboy Miękinia – OSP Miękinia

13.20 – 14.00    -           Bogdaszowice – Schumacher

14.00 – 14.40    -           Michałki – KS Tęcza

     Pauza: Trans Dan

7 kolejka – 20.01.19 – Hala Miękinia (I LIGA)

14..40 – 15.20   -           Zajezdnia Team – Automax Nieobliczalni

15.20 – 16.00    -           Wesołe Misie – Bafana Czort

16.00 – 16.40    -           Młode Wilki – Sancho Panza

16.40 – 17.20    -           FC Błonie – ENTRACK

17.30 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK

Ostatnio zmieniany środa, 21 listopad 2018 18:25

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację