W Miękini zorganizowali festyn dla Szymona

poniedziałek, 15 październik 2018 17:28 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wczoraj w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Miękini odbył się festyn charytatywny dla Szymona, 8-letniego chłopca, u którego zdiagnozowano nieoperacyjnego glejaka mózgu.

- Od wakacji trwa jego leczenie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – razem znów pomagamy w ciężkiej i kosztownej walce o zdrowie i życie chłopczyka - informowali o wydarzeniu organizatorzy festynu.

Podczas imprezy obywała się ogólna zbiórka pieniędzy, każdy miał okazję wrzucić dowolną kwotę do puszki. Oprócz tego prowadzona była sprzedaż rękodzieła, smakołyków oraz loteria fantowa. Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży, także zostaną przekazane na kosztowne leczenie chłopca.

W czasie trwania imprezy na scenie pojawiały się przeróżne zespoły, które przyciągały rzeszę widzów. Była też wspólnie zatańczona zumba, do której zgłosili się młodzi oraz nieco starsi i z uśmiechem na twarzy ochoczo podrygiwali w rytm muzyki.

Kwota jaką udało się zebrać na festynie nie jest na razie znana. Wiemy jedynie, że już wszystkie puszki z zebranymi pieniędzmi zostały przekazane fundacji, która sprawuje opiekę nad Szymonem.

(kb) fot. kb

Proponowane artykuły:

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację