W Miękini zorganizowali festyn dla Szymona

poniedziałek, 15 październik 2018 17:28 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wczoraj w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Miękini odbył się festyn charytatywny dla Szymona, 8-letniego chłopca, u którego zdiagnozowano nieoperacyjnego glejaka mózgu.

- Od wakacji trwa jego leczenie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – razem znów pomagamy w ciężkiej i kosztownej walce o zdrowie i życie chłopczyka - informowali o wydarzeniu organizatorzy festynu.

Podczas imprezy obywała się ogólna zbiórka pieniędzy, każdy miał okazję wrzucić dowolną kwotę do puszki. Oprócz tego prowadzona była sprzedaż rękodzieła, smakołyków oraz loteria fantowa. Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży, także zostaną przekazane na kosztowne leczenie chłopca.

W czasie trwania imprezy na scenie pojawiały się przeróżne zespoły, które przyciągały rzeszę widzów. Była też wspólnie zatańczona zumba, do której zgłosili się młodzi oraz nieco starsi i z uśmiechem na twarzy ochoczo podrygiwali w rytm muzyki.

Kwota jaką udało się zebrać na festynie nie jest na razie znana. Wiemy jedynie, że już wszystkie puszki z zebranymi pieniędzmi zostały przekazane fundacji, która sprawuje opiekę nad Szymonem.

(kb) fot. kb

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież