W półfinale dwóch policjantów ze Środy Śląskiej

środa, 13 czerwiec 2018 16:25 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwają zawody policjantów pn. „Dzielnicowy Roku 2018”. Do półfinału zakwalifikuje się dwóch funkcjonariuszy ze Środy Śl., którzy będą rywalizowali w eliminacjach wojewódzkich.

 

21 maja br. rozpoczęła się kolejna, XI edycja Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018”. Pierwszym, z trzech etapów konkursu, jest „Test wiedzy” na szczeblu komend powiatowych i miejskich.

Celem zawodów jest poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych funkcjonariuszy „pierwszego kontaktu”. Rywalizacja przebiegać będzie na trzech etapach.

W zawodach I stopnia, które odbyły się w siedzibie Komendy Powiatowej Policja, wzięło udział 11 średzkich dzielnicowych. Ich zadaniem było rozwiązanie testu z wiedzy zawodowej. Do półfinału zakwalifikuje się dwóch funkcjonariuszy, którzy będą rywalizowali o tytuł „Dzielnicowego Roku” w II etapie eliminacji wojewódzkich.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas finału konkursu podczas III etapu.

Więcej informacji TUTAJ oraz TUTAJ

ms / KPP w Środzie Śląskiej

dzielnicowy roku2018 1

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 11:49

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież