W Rakoszycach paliły się dwa auta

piątek, 17 sierpień 2018 12:13 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Rano w Rakoszycach zapalił się samochód osobowy. Po chwili doszło do pożaru kolejnego, zaparkowanego w pobliżu...

Dziś około godziny 9:40 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu w Rakoszycach.

- Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej. W pożarze zniszczeniu uległy dwa samochody osobowe, które znajdowały się poza garażem. Przyczynę pożaru bada policja - informuje dyżurna KP PSP.

(kb) fot. lp

Ostatnio zmieniany piątek, 17 sierpień 2018 12:22

Komentarze  

Permalink 0 Feliks
Dziwne że sam się zapalił bo raczej od upałów nie powinien. Najgorsze że właściciele są bez pojazdów i ciekawe czy ubezpieczenie pokryje straty? Czekam na dalsze informacje w tej sprawie.
2018-08-20 22:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Wiktor
Może zapaliły się same od upałów ale raczej mało prawdopodobne. Prędzej podejrzewam zwarcie w instalacji lub podpalenie ale to już niech wyjaśni policja i straż pożarna.
2018-08-20 09:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Lolo
podpalenie to raczej nie w biały dzień
napiszcie przyczynę pożaru
ciekawe czy ktoś "kombinował" przy instalacji elektrycznej, czy auto miało instalacje gazową ?
ps mostkują bezpieczniki a później efekty widać
2018-08-17 15:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 ciekawe
samozapłon? nie sądzę czekam na ustalenia policji
2018-08-17 15:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież