W sobotę głosujemy na Gosię Paukę

czwartek, 22 listopad 2018 10:48
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Już w najbliższą sobotę na antenie TVP2, kolejny występ naszej Gosi w programie The Voice of Poland. Średzianka przeszła, jak przysłowiowa burza przez kolejne etapy programu.

Wspaniały wokal i porywająca charyzma dziewczyny zdobyła również serce Patrycji Markowskiej, która w ostatnim programie dała Gosi awans do kolejnego etapu. W następnym odcinku duże znaczenie mają głosy widzów, nasze głosy. Więc szanowni Państwo, telefony w dłoń i głosujemy! Bo jest na kogo, ta dziewczyna ma szansę spełnić swoje marzenia, a my mamy szansę wypromować jedną z „naszych”.

Patrząc na jej występy, nie mamy wątpliwości, że to początek wielkiej kariery. A my wszyscy, już dziś możemy przyczynić się do tego sukcesu. W trakcie programu zostanie podany numer, na który będzie można wysyłać sms. Oczywiście na najlepszego wykonawcę, czyli Gosię Paukę!

Trzymamy kciuki, wysyłamy sms, ale przede wszystkim liczmy na kolejny świetny występ! Jesteśmy z Tobą Małgosiu! Nie możemy się doczekać kolejnego występu.

(lp) fot. mpr

Ostatnio zmieniany sobota, 24 listopad 2018 15:22

Komentarze  

Permalink 0 nika2
co z Gosią? trochę żal. pozdrawiam
2018-11-26 16:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Tymczasem
No i ? Już ? Pogłosowaliście ? Oooooooooo :cry: i cały misterny plan w Pi ...
i to tyle ...
A tymczasem śpiewam Basem
2018-11-26 09:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 śrśl
kolejny świetny występ głosujcie !!!!!
2018-11-24 22:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 środy fanka
środa śląska ma wiele skarbów, ale ludzie sa tym największym, a szczególnie tacy - BRAWO!!!
2018-11-24 18:14 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 do dzieła
głosuję i 3mam kciuki :-)
2018-11-24 17:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 znajoma
Gosiu całą rodziną trzymamy za Ciebie kciuki!!!! Będziemy głosowali!!!!
2018-11-22 20:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 jola
Popieram -trzeba wspierać sowich, glosujcie kochani ja za każdym razem głosuje i namawiam was do tego by wesprzeć osobę, która rozsławi nas w świecie :-) NA PEWNO!
2018-11-22 12:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież