×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

W Środzie Śl. znaleziono aparat słuchowy

wtorek, 08 maj 2018 13:39 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj w Środzie Śląskiej znaleziono aparat słuchowy. Jeśli wiesz do kogo należy, a może sam zgubiłeś, skontaktuj się z Komendą Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej.

 

Aparat słuchowy znaleziono wczoraj w naszym mieście.

Szersze informacje na temat znalezionego przedmiotu udziela Komenda Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej, pl. Wolności 4a.

Telefon kontaktowy - (71) 396-07-38.

(red), zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 10 maj 2018 21:06

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież