×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

W Środzie Śląskiej znaleziono klucze

czwartek, 29 marzec 2018 11:58 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj przy parkometrze w Środzie Śląskiej znaleziono klucze. Zgubę można odebrać w Komendzie Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej.

 

Jak informuje straż miejska, wczoraj przy parkometrze w Środzie Śląskiej znaleziono klucze.

Zgubiony przedmiot jest do odbioru w Komendzie Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 04:34

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież