W Ujeździe Dolnym zasłab mężczyzna

poniedziałek, 12 marzec 2018 14:19 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę kilka minut po godzinie 11 zastępy straży pożarnej interweniowały w Ujeździe Dolnym do mężczyzny, który zasłabł. Na miejscu działania prowadziły trzy jednostki.

 

O godzinie 11:05 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z budynków w Ujeździe Dolnym zasłabł mężczyzna. Mieszkaniec źle się poczuł i odczuwał ucisk w klatce piersiowej.

 

- Rodzina natychmiast zadzwoniła po pomoc. Na miejsce zdarzenia wezwano najbliższe jednostki – informują ochotnicy z OSP Ujazd Górny.

 

- Na miejsce zadysponowano zastępy OSP Ujazd Górny, OSP Ujazd Dolny i JRG Środa Śląska – wyjaśnia dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej.

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pomocy medycznej mężczyźnie do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego.

(red)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 19:34

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież