W wypadku zgineła także Asia, która osierociła 4 dzieci

czwartek, 01 marzec 2018 18:34 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak już informowaliśmy w miejscowości Baston na wschodzie Anglii zginęły trzy Polki, m. in. pani Ewelina i jej bratowa z Malczyc. Tragedia ta wstrząsnęła nie tylko członkami rodzin zmarłych, ale także przyjaciółmi...

 

- Tak jak już ktoś napisał (pod postem Rolanda na FB - przyp. red.) zginęła również Asia, której dzieci zostały same, kilka miesięcy temu straciły tatę, a teraz również mamę... W ciągu pół roku zostały bez obojga rodziców... - napisała do nas pani Kasia.

- Witam wszystkich, Piszę z ogromną prośba o zbiórkę pieniędzy na przewóz ciała i pogrzeb w Polsce naszej wspanialej koleżanki Joanny Masternak. Asia zginęła w wypadku samochodowym wracając z pracy. Osierociła 4 cudownych dzieci: Grześka 23, Przemka - 21 , Klaudie - 17 i Darka - 7 lat. Zwracamy się do wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc, choć tyle możemy zrobić dla naszej koleżanki - prosi pani Sylwia.

Jeśli zechcą Państwo wspomóc zbiórkę, można to zrobić tutaj:
https://www.facebook.com/donate/1569798009742184/1733276146728733/

Wypadek z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego miał miejsce w godzinach rannych w miejscowości Baston na wschodzie Anglii. Zginęły w nim trzy Polki, czwarta osoba jest poważnie ranna i przebywa w szpitalu. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Przyczyną były trudne warunki pogodowe. - www.roland-gazeta.pl (kopiuj/wklej).

(red)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 marzec 2018 18:14

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież