W wypadku zgineła także Asia, która osierociła 4 dzieci

czwartek, 01 marzec 2018 18:34 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak już informowaliśmy w miejscowości Baston na wschodzie Anglii zginęły trzy Polki, m. in. pani Ewelina i jej bratowa z Malczyc. Tragedia ta wstrząsnęła nie tylko członkami rodzin zmarłych, ale także przyjaciółmi...

 

- Tak jak już ktoś napisał (pod postem Rolanda na FB - przyp. red.) zginęła również Asia, której dzieci zostały same, kilka miesięcy temu straciły tatę, a teraz również mamę... W ciągu pół roku zostały bez obojga rodziców... - napisała do nas pani Kasia.

- Witam wszystkich, Piszę z ogromną prośba o zbiórkę pieniędzy na przewóz ciała i pogrzeb w Polsce naszej wspanialej koleżanki Joanny Masternak. Asia zginęła w wypadku samochodowym wracając z pracy. Osierociła 4 cudownych dzieci: Grześka 23, Przemka - 21 , Klaudie - 17 i Darka - 7 lat. Zwracamy się do wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc, choć tyle możemy zrobić dla naszej koleżanki - prosi pani Sylwia.

Jeśli zechcą Państwo wspomóc zbiórkę, można to zrobić tutaj:
https://www.facebook.com/donate/1569798009742184/1733276146728733/

Wypadek z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego miał miejsce w godzinach rannych w miejscowości Baston na wschodzie Anglii. Zginęły w nim trzy Polki, czwarta osoba jest poważnie ranna i przebywa w szpitalu. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Przyczyną były trudne warunki pogodowe. - www.roland-gazeta.pl (kopiuj/wklej).

(red)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 marzec 2018 18:14

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację