Wakacje w zamku w Wojnowicach

środa, 25 lipiec 2018 13:24 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W zamku w Wojnowicach 22 lipca odbył się pokaz podsumowujący trwające przez 2 tygodnie zajęcia w ramach "Wakacji z duchami".

Uczestnicy zaprezentowali zdobyte umiejętności. Zobaczyć można było jak wygląda taniec belgijski, jak trudnym zadaniem bywa żonglowanie czy chodzenie na szczudłach. Na przybyłych widzów niezwykle wrażenie zrobił taniec z szarfami.

Pokaz odbył się na świeżym powietrzu w pięknej zamkowej scenerii.

(ml) fot. ml

 

Ostatnio zmieniany środa, 25 lipiec 2018 13:33

Komentarze  

Permalink 0 Bartolomeo23
Oby takich imprez jak najwięcej. Im więcej czasu młodzi spędzają na świeżym powietrzu tym lepiej. Druga sprawa to integracja społeczności bo z tym coraz gorzej w naszym społeczeństwie. Organizatorom należy się duży plus za chęci i oby jak najwięcej.
2018-07-25 20:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież