Wakacje z duchami – pokaz pracy warsztatowej

czwartek, 19 lipiec 2018 20:05 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Czy w Zamku w Wojnowicach rzeczywiście straszy? Kim jest właściwie Lukrecja? Dlaczego turyści znaleźli uwięzionego w lochach chłopca?

Czy koty mogą mówić? Czy nasze przygody to prawdziwa magia, a może zwyczajny sen? Chcielibyście poznać odpowiedzi na te pytania?!

Po dwóch tygodniach pracy z dziećmi i młodzieżą zapraszamy na na pełen zagadek i historii przyprawiających o gęsią skórkę pokaz Wakacje z Duchami do Zamku w Wojnowicach obok Wrocławia już w najbliższą niedzielę 22 lipca o godz. 12.00. Wstęp wolny.

FB: https://www.facebook.com/events/1715327175262580/

Organizatorem jest Stowarzyszenie K.O.T.

LATO W TEATRZE to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatru. Program składa się z konkursu grantowego na realizację dwutygodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży, szkoleń z zakresu pedagogiki teatru oraz artystyczno-edukacyjnych projektów objazdowych w namiocie cyrkowym.

W aktualnej 11. edycji programu dofinansowanie otrzymało 40 ośrodków z całej Polski – 17 organizacji pozarządowych i 23 samorządowe instytucje kultury.

Instytucje, które w poprzednich latach co najmniej trzykrotnie organizowały Lato w teatrze, mają za zadanie zrealizować projekt wspólnie z organizacją partnerską, która dotychczas nie brała udziału w programie. Ten moduł został nazwany Lato w teatrze +, a dofinansowanie przyznano 5 ośrodkom.

 W tym roku udział w Lecie w teatrze weźmie ponad 1200 uczestników. Autorskie warsztaty przygotowywane przez pedagogów i artystów są dla dzieci i młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie i zabawę teatrem.

Więcej o programie na:

www.latowteatrze.pl

www.facebook.com/programLatowteatrze

Ostatnio zmieniany piątek, 20 lipiec 2018 12:46

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację