Wakacyjny remont w średzkim przedszkolu

czwartek, 23 sierpień 2018 11:27 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sierpień to dla przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej czas wakacji i wypoczynku, natomiast dla dyrekcji i pracowników, przygotowań do nowego roku szkolnego.

W budynku przez większość wakacji trwały prace remontowe, a wszystko po to, aby dzieciom było milej i przyjemniej.

W dwóch salach wymieniono podłogi oraz dzięki zaangażowaniu kilku ochotników pomalowano ściany. Pani dyrektor Bogusława Hryńczak składa podziękowania Państwu Małgorzacie i Mariuszowi Szatanikom rodzicom Frania z grupy Biedronki, Panu Wojciechowi Trawce tacie Bartusia również z Biedronek, Panu Kacprowi Stecowi, Panu Jackowi Trawińskiemu oraz Panu Stanisławowi Podulce. Podziękowania należą się również Pani Annie Orzech za pyszne rogaliki J

Dodajmy także, że przedszkolny plac zabaw wzbogacił się o kilka sprzętów terenowych, które na pewno sprawią wielki uśmiech na twarzach dzieci.

Urszula Trawińska / fot. ut

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II

Komentarze  

Permalink +1 Ja
Wakacyjny remont i wakacyjne "czystki" kadrowe
2018-08-29 00:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +14 po co
A po co ten wpis na koniec?Może by tak nie szastać mądrymi słowami na lewo i prawo? Nie wszędzie pasują.
2018-08-23 21:58 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -4 Rutek
Może po to by przypomnieć czytelnikom o swojej tożsamości. Nie widzę w tym nic niewłaściwego. Może w ten sposób dyrekcja chciała podziękować osobo prywatnym za pomoc. A może to sposób redakcji na przekazanie podziękowań. Ważne że jest remont skończony.
2018-08-24 20:48 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -11 Roman
Bardzo fajne rozpoczęcie roku będą miały przedszkolaki. Swoją drogą widać że obecni włodarze robią co mogą żeby ludziom się żyło dobrze w gminie. Oby takich inwestycji było jak najwięcej i jak najczęściej. Zobaczymy jak będzie po wyborach.
2018-08-23 11:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież