"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Wandal, który uszkodził auta trafił do aresztu

poniedziałek, 08 październik 2018 17:14
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do policyjnego aresztu trafił młody mężczyzna, który w akcie złości uszkodził kilka samochodów. Kopał w lusterka oraz w karoserię pojazdów, niszczył też powłokę lakierniczą. Swoim zachowaniem spowodował kilkutysięczne straty...

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu średzkiego w związku ze zniszczeniem czterech pojazdów w jednej z miejscowości na terenie gminy Malczyce.

Jak informuje policja, wandal „wpadł” następnego dnia po zdarzeniu.

- Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Twierdził, że powodem jego zachowania był wypity alkohol i kłótnia z partnerką. Gdy wyszedł z mieszkania, postanowił swoją agresję wyładować na zaparkowanych pojazdach. Idąc ulicą kopał w lusterka i karoserię zaparkowanych samochodów - informuje oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej, asp. sztab. Marta Stefanowska.

20-latek odpowie za zniszczenie czterech pojazdów i spowodowanie strat w łącznej wysokości ponad 4.200 złotych. Funkcjonariusze przedstawili mu cztery zarzuty.

Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 (rol/ms) fot. KPP

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 październik 2018 17:16

Komentarze  

Permalink +7 kuba
no gościu jak się wyżywac to może wlnąć łbem gdzieś i będzie po spwaie
2018-10-08 19:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież