Warsztaty filmowo - dziennikarskie w domu kultury

środa, 28 marzec 2018 10:34 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

- Warsztaty przewidują zajęcia teoretyczne i praktyczne i mają na celu wprowadzenie młodzieży w obszar wiedzy o filmie - informuje Dom Kultury w Środzie Śląskiej, który zaprasza do uczestnictwa.

 

Jak informują organizatorzy, w trakcie trwania warsztatów uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę teoretyczną na temat etapów produkcji filmowej, a także praktycznie wykorzystają ją podczas realizacji projektu filmowego.

Uczestnicy będą mieli szansę nauczyć się jak świadomie dobierać środki filmowe dla uzyskana pożądanych efektów. Zajęcia będą prowadzone przez ekipę Tribekk - Produkcja filmowa, telewizyjna i fotografia.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 17 kwietnia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zachęcamy również do zajrzenia na stronę https://www.tribekk.com/, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tematyki warsztatów.

(rol/dk)

warsztaty

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 05:03

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież