Wczorajszy bilans: śmiertelny wypadek i kolizja

czwartek, 05 lipiec 2018 11:16 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj około godz. 17:00 we Wróblowicach doszło do tragicznego wypadku po zdarzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, a po godzinie 19:00 miała miejsce kolizja z udziałem samochodów osobowych w miejscowości Błonie.

 

Wróblowice

64-letni mężczyzna jadący samochodem marki Ford od strony Legnicy z nie wyjaśnionych przyczyn zmienił pas jezdni, wjeżdżając pod rozpędzony samochód ciężarowy marki Mercedes, jadący od strony Wrocławia. Kierowca osobówki, pomimo długiej reanimacji, zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci sprawdzili stan trzeźwość kierowcy samochodu ciężarowego i jego pasażera. Obaj byli trzeźwi.

- Na miejscu wykonywano czynności z udziałem biegłego z zakresu wypadków drogowych pod nadzorem prokuratora, który skierował ciało tragicznie zmarłego do Zakładu Medycyny Sądowej - mówi st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie tachograf wykazał, że ciężarówka w momencie zderzenia jechała z prędkością 55 km/h.

 

Błonie

O godzinie19:37 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

- Kierującym pojazdem marki Volkswagen powiadomił, że nieznana osoba o nie ustalonej tożsamości najechała na tył jego samochodu, po czym się oddaliła się z miejsca zdarzenia. Policjanci, na podstawie informacji od zgłaszającego sporządzili dokumentację. Kierujący nie odniósł obrażeń - twierdzi rzeczniczka policji.

(kb) fot. 24wroclaw.pl

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 lipiec 2018 23:34

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież