"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Wędkarze ze Środy Śl. zakończyli sezon spławikowy

poniedziałek, 08 październik 2018 19:14
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W ich wędkarskiej pasji nastąpi pauza. Fani tego sportu zakończyli wczoraj sezon spławikowy. Koło PZW nr 20 Sezan ze Środy Śląskiej zorganizowało zawody w związku ze zbliżającą się zimową przerwą.

32 zawodników spotkało się w niedzielę o godzinie 6:00 przy stawie w Brodnie. O godzinie 7:30, po wylosowaniu miejsc, rozpoczęli połowy techniką i przynętą dowolną przy użyciu jednej wędki. Podczas wielu godzin spędzonych nad akwenem organizatorzy czuwali nad bezpieczeństwem innych i bacznie obserwowali uczestników. 

O godzinie 12:00 rozległ się sygnał informacyjny o zbliżającym się końcu zawodów. Sędziowie ruszyli do wyznaczonych stanowisk, gdzie odbyło się oficjalnie ważenie złowionych ryb.

Gdy sędziowie podliczali wyniki, na wszystkich uczestników czekał ciepły poczęstunek. Słoneczna pogoda dopisała, podobnie jak frekwencjia zawodników. Wśród nich znalazła się trójka młodocianych wędkarzy, którzy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami oraz rzeczowymi upominkami za cierpliwość i skupienie.  

W kategorii „Zakończenie sezonu”, po podsumowaniu punktacji całorocznej, I miejsce zdobył Adrian Krowicki, II - Tadeusz Buczak, natomiast III przypadło Łukaszowi Sobczakowi (na którego twarzy zauważyć można było ogromne zaskoczenie).

Uczestnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Nagrodzono również trójkę najlepszych Pucharem Burmistrza Środy Śląskiej:

I miejsce – Sobczak Łukasz z wagą ryb 3000 g.

II miejsce – Krowicki Adrian z wagą ryb  1460 g.

III miejsce -  Dzigman Ryszard z wagą ryb 1130 g.

Jak stwierdził burmistrz, spędził on miłe popołudnie z wędkarzami, którzy podzieli się z nim wrażeniami ze spotkania oraz zawodów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy jeszcze większych połowów w przyszłym sezonie.

(kb) fot. kb

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 październik 2018 21:39

Komentarze  

Permalink -3 Miłośnik wędkarstwa
Czy ktoś to czyta? Zdjecia ładne, ale tekst pozostawia wiele do życzenia.
2018-10-08 20:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 wędkarz
no ja przeczytałem i nie wiem o co ci chodzi
2018-10-08 20:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież