Wiemy kto wystąpi na dożynkach w Kostomłotach

poniedziałek, 06 sierpień 2018 19:12
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Tegoroczne Święto Plonów Gminy Kostomłoty odbędzie się 25 sierpnia. Jakie atrakcje na ten dzień przygotowali organizatorzy?

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 19:16

Komentarze  

Permalink 0 Bartolomeo23
Panowie i panie nie skaczmy sobie do oczu tylko cieszmy się że coś się dzieje. Co do disco polo to prawda jest taka że każdy niby nie słucha i nie lubi a na każdej większej imprezie właśnie disco polo króluje i ludzie bawią się aż miło. Swoją drogą jak porównać teksty polskiego disco polo do tekstów zagranicznych piosenek to te drugie wypadają bardzo blado tekstowo. Naprawdę nie mamy się czego wstydzić.
2018-08-07 18:49 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Alek
jest disco polo i jest git to chciałaś napisać ??
2018-08-06 21:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Alicja
no całkiem lepiej jak rok temu
2018-08-06 20:22 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież