Wieniec z Chomiąży najpiękniejszy w powiecie

poniedziałek, 03 wrzesień 2018 12:20 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już drugi rok z rzędu wieniec sołectwa Chomiąża reprezentowało powiat średzki na dożynkach wojewódzkich. Tegoroczne Święto Plonów województwa dolnośląskiego odbyło się 2 września w Gryfowie Śląskim.

Wieniec sołectwa Chomiąża został zgłoszony przez gminę Malczyce do konkursu powiatu średzkiego na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy. Powołana komisja konkursowa oceniała wieńce 28 sierpnia w Środzie Śląskiej. Wieniec z Chomiąży okazał się być bezkonkurencyjny zdobywając 99 pkt na 100 możliwych. Bez dwóch zdań to prawdziwe arcydzieło wykonane z wielką starannością i precyzją.

- To ogromne wyróżnienie dla sołectwa Chomiąża oraz gminy Malczyce. Udział w dożynkach wojewódzkich jest zwieńczeniem długotrwałej i ciężkiej pracy mieszkańców Chomiąży przy wieńcu. Niejednokrotnie mieszkańcy Chomiąży zaprezentowali swoją lokalną aktywność i zaangażowanie w życie wsi. Dowodem tego są tegoroczne dożynki gminy Malczyce w Chomiąży, które przygotowane były z największą starannością i zapałem. Jestem dumny z moich mieszkańców –  mówi wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski.

(gmal)

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Wiktor
Prezentuje się pięknie i na pewno kosztowało wiele godzin pracy twórców. Naprawdę trzeba wiele godzin pracy żeby stworzyć takie dzieło. Za rok pewnie też zwyciężą :lol:
2018-09-04 22:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież