Wiosenna weryfikacja deklaracji odpadów komunalnych

środa, 27 marzec 2019 10:42 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rusza wiosenna weryfikacja deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie  gminy Malczyce.

W związku z powyższym, jeżeli nastąpiły jakieś zmiany w ilości osób zamieszkałych na Państwa posesji, lub chcecie Państwo zmienić sposób zbiórki (selektywny/nieselektywny) prosimy o dokonanie aktualizacji złożonych wcześniej deklaracji. Jednocześnie, osoby które nie dokonały obowiązku złożenia deklaracji z różnych przyczyn, prosimy o niezwłoczne ich złożenie celem uniknięcia prowadzenia postępowania egzekucyjnego.

Prosimy również o terminowe wpłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Wzór deklaracji na stronie internetowej www.malczyce.wroc.pl lub w Urzędzie Gminy przy ul. Traugutta 15.

Od maja  br. pracownicy organu gminy przy współpracy radnych oraz sołtysów wsi dokonają sprawdzenia zgodności przedstawionych w deklaracjach danych, a od osób które złożyły deklaracje niezgodnie z prawdą lub ich nie złożyły zostaną wyciągnięte stosowne konsekwencje.

Gmina Malczyce

Proponowane artykuły:

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Witam,pracownicy gminy Malczyce odpowiedzialni za gospodarkę odpadami powinni zacząć od kontroli firmy zajmującej się wywozem odpadów.! W jaki sposób mamy prowadzić zbiórkę selektywną skoro od rozpoczęcia działalności na naszym terenie firma zajmująca się wywozem po odbiorze np.szkła,popiołu,papieru nie pozostawia worków w zamian,odpowiedz Wójta cyt.proszę sobie odebrać w gminie . Pojemnik zbiorczy na szkło w miesiącu styczniu został zabrany...

Witam,pracownicy gminy Malczyce odpowiedzialni za gospodarkę odpadami powinni zacząć od kontroli firmy zajmującej się wywozem odpadów.! W jaki sposób mamy prowadzić zbiórkę selektywną skoro od rozpoczęcia działalności na naszym terenie firma zajmująca się wywozem po odbiorze np.szkła,popiołu,papieru nie pozostawia worków w zamian,odpowiedz Wójta cyt.proszę sobie odebrać w gminie . Pojemnik zbiorczy na szkło w miesiącu styczniu został zabrany w kilku miejscowościach,do dnia dzisiejszego nie został podstawiony następny .Odp. firmy wywozowej ,dostarczymy przy następnej okazji, ? szkoda bo czas leci a szkła przybywa.

Czytaj więcej
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację