Wizyta u strażaków była niezwykle inspirująca

wtorek, 16 październik 2018 10:29 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzięki uprzejmości Komendanta Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Środzie Śl. oraz taty Kingi, który jest strażakiem, grupa Kangurków z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej mogła "od wewnątrz" poznać tajniki pracy strażaka.

Dzieciaki w miniony piątek z wielkim zaciekawieniem zwiedzały komendę straży. Mogły osobiście się przekonać jak to jest być strażakiem, wsiadając do wozów czy polewając wodą ze strażackiego węża.

Wizyta u strażaków była niezwykle inspirująca. Zakończyła się słodkim poczęstunkiem i prezentami od taty Kingi, za co raz jeszcze dzieci, wraz z paniami, bardzo dziękują.

Urszula Trawińska

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 październik 2018 11:03

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież