Wjechał w ogrodzenie i uszkodził samochód na posesji

poniedziałek, 20 sierpień 2018 19:41 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minionym tygodniu (13-19.08.2018 r.) na terenie powiatu średzkiego policja interweniowała 141 razy. Patrol policji drogowej otrzymał zgłoszenia do 14 kolizji oraz 2 wypadków.

Pod wpływem alkoholu zatrzymano 7 osób kierujących pojazdami. Cztery osoby zatrzymano do wytrzeźwienia. Na gorącym uczynku złapano 9 osób. Zatrzymano 3 osoby poszukiwane. 

W ubiegły poniedziałek (17 sierpnia) o godzinie 01:29 patrol drogowy zatrzymał do kontroli na terenie gminny Środa Śląska 47 - letnią kierującą samochodem marki Fiat. Podczas wykonywania czynności wyczuli woń alkoholu.

- Po sprawdzeniu okazało się, że kobieta ma ponad promil alkoholu w organizmie. Po czynnościach została zwolniona, a samochód przekazano osobie wskazanej. Za swój czyn odpowie przed sądem - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. 

W sobotę 18 sierpnia o godzinie 22:24 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego na terenie gminy Środa Śląska. 

Na miejscu policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który został wskazany jako kierujący pojazdem marki Renault. Funkcjonariusze poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu. Ponieważ nie przyznał się do winy, na miejscu wykonano czynności  procesowe, natomiast pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym.

- 39 - latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostało ogrodzenie oraz samochód zaparkowany przy posesji - dodaje asp. sztab. Marta Stefanowska rzecznik prasowy KPP W Środzie Śląskiej.

(kb) fot. policja / zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink 0 janek
brakujew tylko informacji ile to wszystko kosztuje ubezpieczalnie żeby jęcząca trzoda wiedziala skąd się biorą ceny polis!!
2018-08-21 12:49 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Jaro
Pani zecznik zapomniała didac ze ten gość po drodze uszkodzil jeszcze dwa inne samochody zanim wjechal w bramę.
2018-08-21 07:33 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Jerzy
I tak dobrze że nikogo idiota nie zabił. Teraz powinien dostać wysoką grzywnę i przepadek auta to może by się czegoś nauczył i dotarło do niego. Poza tym 3 promile i jeszcze był w stanie się wtoczyć do auta? Oby go ubezpieczalnia też pociągnęła do kosztów.
2018-08-21 09:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Feliks
Niestety ale te dane pokazują że jesteśmy narodem bez wyobraźni bo jak można po pijaku jeździć?! Przecież to jest gwarancja wypadku i poszkodowania innych. Powinno być zabierane prawo jazdy i wysoka kara pieniężna egzekwowana jak należy i się skończy.
2018-08-20 22:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież