Wjechała w słup energetyczny (raport policji)

piątek, 21 grudzień 2018 10:48 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W minionych dniach (14-19.12.2018 r.) policjanci z powiatu średzkiego interweniowali 118 razy. Patrol drogowy został wysłany do 4 wypadków i 20 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali 1 osobę na gorącym uczynku oraz 3 poszukiwane, 1 osobę zatrzymano do wytrzeźwienia.

14 grudnia o godzinie 20:30, zgłaszający powiadomił Komendę Powiatową Policji w Środzie Śl. o wjechaniu pojazdu w słup energetyczny, który złamał się i iskrzy. Powiadomiono pogotowie energetyczne i straż pożarną.

- Policjanci ustalili, że kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup. Sprawdzono jej stan trzeźwości - była trzeźwa. Zarówno kierującej, jak i pasażerowi, nic się nie stało. Kierująca ukarana została mandatem karnym ­ - wyjaśnia oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej, asp. sztab. Marta Stefanowska.

15 grudnia 2018 r. o godzinie 17:00, średzka policja otrzymała zgłoszenie dotyczące ujęcia przez pracownika ochrony kobiety, która w jednym ze sklepów na terenie Środy Śląskiej ukradła alkohol i obuwie o wartości ok. 50 zł. Policjanci nałożyli na sprawczynię mandat karny, natomiast towar wrócił do dalszej sprzedaży. 

18 grudnia o godzinie 0:50, w miejscowości Środa Śląska pracownik zakładu produkcyjnego powiadomił o ujawnieniu podczas prac ziemnych niewybuchu, który zablokował maszynę.

- Powiadomiono jednostkę sapersko-minerską, która zabezpieczyła pocisk – informuje asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) / fot. policja, zdj. ilustracyjne

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację