Wjechała w słup energetyczny (raport policji)

piątek, 21 grudzień 2018 10:48 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W minionych dniach (14-19.12.2018 r.) policjanci z powiatu średzkiego interweniowali 118 razy. Patrol drogowy został wysłany do 4 wypadków i 20 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali 1 osobę na gorącym uczynku oraz 3 poszukiwane, 1 osobę zatrzymano do wytrzeźwienia.

14 grudnia o godzinie 20:30, zgłaszający powiadomił Komendę Powiatową Policji w Środzie Śl. o wjechaniu pojazdu w słup energetyczny, który złamał się i iskrzy. Powiadomiono pogotowie energetyczne i straż pożarną.

- Policjanci ustalili, że kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup. Sprawdzono jej stan trzeźwości - była trzeźwa. Zarówno kierującej, jak i pasażerowi, nic się nie stało. Kierująca ukarana została mandatem karnym ­ - wyjaśnia oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej, asp. sztab. Marta Stefanowska.

15 grudnia 2018 r. o godzinie 17:00, średzka policja otrzymała zgłoszenie dotyczące ujęcia przez pracownika ochrony kobiety, która w jednym ze sklepów na terenie Środy Śląskiej ukradła alkohol i obuwie o wartości ok. 50 zł. Policjanci nałożyli na sprawczynię mandat karny, natomiast towar wrócił do dalszej sprzedaży. 

18 grudnia o godzinie 0:50, w miejscowości Środa Śląska pracownik zakładu produkcyjnego powiadomił o ujawnieniu podczas prac ziemnych niewybuchu, który zablokował maszynę.

- Powiadomiono jednostkę sapersko-minerską, która zabezpieczyła pocisk – informuje asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) / fot. policja, zdj. ilustracyjne

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież